Co z odszkodowaniem za biżuterię?


Mam ubezpieczenie mieszkania od kradzieży z włamaniem. Zgłosiłem kradzież do towarzystwa ubezpieczeniowego, lecz w kosztorysie nie uwzględniono skradzionej biżuterii.
Kwestię wysokości odszkodowania regulują ogólne warunki ubezpieczenia. Należy się więc zapoznać z ich treścią, aby poznać zakres i przedmiot udzielonej ochrony oraz wysokość odszkodowania. Prawdopodobnie zakład ubezpieczeń ograniczył swoją odpowiedzialność do pewnej wysokości, w tym przypadku do 70% wartości. W takim razie należałoby uznać działanie zakładu ubezpieczeń za właściwe i zgodne z prawem. Jednak może się okazać, że wykupiono ubezpieczenie o rozszerzonym wariancie obejmującym wypłatę odszkodowania w pełnej wysokości szkody.

Poznaj swoją przyszłość

Jedna z najlepszych wróżek w Polsce Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk odpowiada na pytania na swoim Facebooku  lub przez e-mail. Problemy ze zdrowiem lub w sprawach "miłosnych" ? A może interesują Cię kwestie finansowe?  Sprawdź swoją przyszłość. Jej odpowiedzi pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Można się z nią skontaktować Jej profil na Facebooku lub http://twojawrozka24.pl
Podobne posty