Grill z cegły rozbiórkowej?


Czy cegła rozbiórkowa nadaje się do budowy grilla w ogrodzie?  Ten materiał raczej nie nadaje się do budowy grilla. Nie jest trwały, bo łatwo chłonie wodę i kruszy się pod wpływem działania czynników atmosferycznych. Nie jest też odporny na uderzenia. Do budowy ogrodowego kominka lepiej użyć materiału nienasiąkliwego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne – cegły klinkierowej lub kamieni.
Jeżeli jednak mniej ważna jest trwałość grilla, a bardziej to, by miał charakter nostalgicznej budowli – jak ze starego romantycznego ogrodu – można wybudować go z cegły rozbiórkowej. Wtedy wnętrze komory paleniska trzeba koniecznie obudować cegłą szamotową.

Poznaj swoją przyszłość

Jedna z najlepszych wróżek w Polsce Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk odpowiada na pytania na swoim Facebooku  lub przez e-mail. Problemy ze zdrowiem lub w sprawach "miłosnych" ? A może interesują Cię kwestie finansowe?  Sprawdź swoją przyszłość. Jej odpowiedzi pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Można się z nią skontaktować Jej profil na Facebooku lub http://twojawrozka24.pl
Podobne posty