Z czego ściany?


W jakiej technologii najlepiej nadbudować dom?
Najlżejsze, najtańsze i najprostsze w realizacji są nadbudowy w technologii szkieletowej – zwłaszcza lekkiego szkieletu drewnianego. Jest wówczas najmniej ciężkich robót budowlanych (w tym także tak zwanych robót mokrych: wylewania płyt, nadproży, wieńców). Budowę może prowadzić niewielka, dwu-, czteroosobowa ekipa, można też samemu wykonać znaczną część prac. Do prac ciesielskich nie potrzeba ciężkiego sprzętu. Jest to też technologia pozwalająca na najszybszą realizację.
Dość tanie i proste jest też zwykle budowanie z lekkich bloczków gazobetonowych lub poryzowanych na zaprawach klejowych, ale są to już technologie z udziałem procesów mokrych przy wylewaniu wieńców i stropów, a także murowaniu niektórych fragmentów ścian czy bloków kominowych.

Poznaj swoją przyszłość

Jedna z najlepszych wróżek w Polsce Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk odpowiada na pytania na swoim Facebooku  lub przez e-mail. Problemy ze zdrowiem lub w sprawach "miłosnych" ? A może interesują Cię kwestie finansowe?  Sprawdź swoją przyszłość. Jej odpowiedzi pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Można się z nią skontaktować Jej profil na Facebooku lub http://twojawrozka24.pl
Podobne posty