Za ciemny parkiet


Znalazłem na rynku jednokomponentowy lakier poliuretanowy, pod który można nie stosować podkładu. Zrezygnowałem więc z niego i bardzo się zdziwiłem, gdy po lakierowaniu moja dębowa podłoga zrobiła się ciemnopomarańczowa! Czy to wina lakieru?

Lakiery poliuretanowe są uznawane przez fachowców za najlepsze. Dobrze się sprawdzają na podłogach z drewna drzew liściastych. Wyjątkiem są parkiety z tak zwanego drewna kwaśnego zawierającego kwasy i garbniki, a takie jest właśnie drewno dębowe. Nie należy nakładać na nie bezpośrednio lakierów poliuretanowych, ponieważ mogą znacznie zmienić jego kolor. W tym wypadku zawsze bezpieczniej jest zastosować podkład.

Poznaj swoją przyszłość

Jedna z najlepszych wróżek w Polsce Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk odpowiada na pytania na swoim Facebooku  lub przez e-mail. Problemy ze zdrowiem lub w sprawach "miłosnych" ? A może interesują Cię kwestie finansowe?  Sprawdź swoją przyszłość. Jej odpowiedzi pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Można się z nią skontaktować Jej profil na Facebooku lub http://twojawrozka24.pl
Podobne posty