Jak załatać dziurę w wykładzinie dywanowej?


W nowej wykładzinie dywanowej wypaliłem papierosem dziurę. Czy jest jakiś skuteczny sposób na pozbycie się szpecącego śladu po papierosie?

Sposób na pozbycie się szpecącej dziury jest bardzo prosty. Żeby naprawić uszkodzenie, wystarczy wybijak, młotek, odpowiedni klej i kawałek wykładziny o takim samym wzorze jak uszkodzona. Naprawa będzie trwała najwyżej kilkanaście minut.
Dziura wypalona papierosem to jedno z najczęściej występujących uszkodzeń.
Autor: Krzysztof Zasuwik
W wybijak przyłożony w miejscu uszkodzenia należy kilka razy energicznie uderzyć młotkiem.
Autor: Krzysztof Zasuwik
Uszkodzony fragment trzeba delikatnie podważyć ostrym narzędziem i usunąć z wykładziny.
Autor: Krzysztof ZasuwikDziurę powstałą po usunięciu wybitego fragmentu smaruje się klejem przeznaczonym do wykładzin dywanowych.
Autor: Krzysztof Zasuwik
Fragment wykładziny wycięty wybijakiem z zapasowego kawałka i umieszczony w dziurze trzeba przez chwilę mocno dociskać.
Autor: Krzysztof Zasuwik
Po zaklejeniu dziury ślad jej brzegów będzie się nieco odznaczał, ale już po kilku dniach wszelkie różnice ulegną zatarciu.
Autor: Krzysztof Zasuwik

Poznaj swoją przyszłość

Jedna z najlepszych wróżek w Polsce Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk odpowiada na pytania na swoim Facebooku  lub przez e-mail. Problemy ze zdrowiem lub w sprawach "miłosnych" ? A może interesują Cię kwestie finansowe?  Sprawdź swoją przyszłość. Jej odpowiedzi pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Można się z nią skontaktować Jej profil na Facebooku lub http://twojawrozka24.pl
Podobne posty