Czy wiesz, że...Dom
Dobrym miejscem na deskę do prasowania jest płytka, zamykana wnęka. Deska jest wtedy stale rozłożona, łatwo ją wysunąć z wnęki, kiedy jest potrzebna i ukryć po zakończonej pracy.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki
W niewykorzystanej zazwyczaj przestrzeni za drzwiami może zmieścić się płytki schowek na szczotkę do zamiatania i środki czystości.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek SternickiPółki we wnęce można zasłonić żaluzją. To prosty sposób na ukrycie półek montowanych tam, gdzie nie ma miejsca na zamykaną szafkę.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki
Ścianę dzielącą sypialnie można poprowadzić tak, że oba pomieszczenia będą miały głębokie obszerne szafy. Głębokość szaf na ubrania powinna wynosić minimum 60 cm.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki


Zajmująca całą ścianę szafa na ubrania może mieć wysokość do 2,70 m. Warto dobrze zaplanować rozmieszczenie półek, biorąc pod uwagę to, ile miejsca zajmują typowe przedmioty, na przykład wiszący płaszcz, bluzka, buty czy stojąca walizka. (Wszystkie wymiary na rysunkach podano w centymetrach).
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

Poznaj swoją przyszłość

Jedna z najlepszych wróżek w Polsce Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk odpowiada na pytania na swoim Facebooku  lub przez e-mail. Problemy ze zdrowiem lub w sprawach "miłosnych" ? A może interesują Cię kwestie finansowe?  Sprawdź swoją przyszłość. Jej odpowiedzi pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Można się z nią skontaktować Jej profil na Facebooku lub http://twojawrozka24.pl
Podobne posty