Druga taryfa a ogrzewanie podłogowe

Chcę zainstalować w moim domu ogrzewanie podłogowe elektryczne. Czy to prawda, że osiągnę znaczne oszczędności, jeśli będę korzystał z tak zwanej II taryfy i włączał zasilanie głównie nocą, kiedy energia elektryczna jest tańsza?

Oszczędności wynikające z korzystania z II taryfy do zasilania elektrycznego ogrzewania podłogowego nie są tak duże, jak niektórzy zakładają. Podłoga rzeczywiście będzie nagrzewać się całą noc, zużywając tańszą energię elektryczną, i oddawać ciepło w ciągu dnia, jednak najcieplejsza będzie rano i przed południem, kiedy domowników zwykle nie ma. W ciągu dnia będzie stygła, a wieczorem, gdy ciepła potrzebujemy najbardziej, będzie już znacznie wychłodzona.

Poznaj swoją przyszłość

Jedna z najlepszych wróżek w Polsce Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk odpowiada na pytania na swoim Facebooku  lub przez e-mail. Problemy ze zdrowiem lub w sprawach "miłosnych" ? A może interesują Cię kwestie finansowe?  Sprawdź swoją przyszłość. Jej odpowiedzi pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Można się z nią skontaktować Jej profil na Facebooku lub http://twojawrozka24.pl
Podobne posty