Jak zabezpieczyć cokół?

Gdy pada deszcz, woda z błotem zachlapuje świeżo wykończony cokół naszego domu, a także kamienną podmurówkę ogrodzenia. Czym powinienem je zabezpieczyć, aby były estetyczne jeszcze przez wiele lat?

Cokoły najlepiej zabezpieczyć środkiem hydrofobizującym, na przykład SILSTOPEM lub UNI-FASADĄ. Środki te zmniejszają nasiąkliwość podłoża i zwiększają odporność na zabrudzenie. Po zabezpieczonej powierzchni woda spłynie, nie pozostawiając śladu, a co ważniejsze – nie będzie w nią wnikać. Środki hydrofobizujące są bezbarwnymi roztworami, gotowymi do użycia. Nanosi się je wałkiem lub pędzlem na powierzchnię oczyszczoną z brudu i kurzu. Zazwyczaj wystarcza naniesienie jednej warstwy preparatu. Trwałość takiego zabezpieczenia określa się na około 4 lata.

Poznaj swoją przyszłość

Jedna z najlepszych wróżek w Polsce Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk odpowiada na pytania na swoim Facebooku  lub przez e-mail. Problemy ze zdrowiem lub w sprawach "miłosnych" ? A może interesują Cię kwestie finansowe?  Sprawdź swoją przyszłość. Jej odpowiedzi pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Można się z nią skontaktować Jej profil na Facebooku lub http://twojawrozka24.pl
Podobne posty