Czym przykleić gres na tarasie, gdy na dworze mróz?Chciałbym przykleić na tarasie płytki gresowe. Pogoda jeszcze nie sprzyja tego typu pracom, a mnie się spieszy. Mam wątpliwość, czy powinienem użyć zwykłego kleju do gresu, czy może innego, przeznaczonego do stosowania w niskiej temperaturze?

Lepiej poczekać z tymi pracami aż temperatura nie będzie spadała poniżej 5°C. Wtedy bez obawy można zastosować każdy klej do gresu, który jest przeznaczony do stosowania na zewnątrz. Takie kleje są mrozoodporne, ale dopiero po wyschnięciu, dlatego nie można ich kłaść w temperaturze poniżej 5°C. W czasie wysychania kleju temperatura też powinna być wyższa niż 5°C.

Poznaj swoją przyszłość

Jedna z najlepszych wróżek w Polsce Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk odpowiada na pytania na swoim Facebooku  lub przez e-mail. Problemy ze zdrowiem lub w sprawach "miłosnych" ? A może interesują Cię kwestie finansowe?  Sprawdź swoją przyszłość. Jej odpowiedzi pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Można się z nią skontaktować Jej profil na Facebooku lub http://twojawrozka24.pl
Podobne posty