Dom z antresolą. Prezentujemy projektyDom wolno stojący, niepodpiwniczony, parterowy.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

- powierzchnia netto 231 m2
- powierzchnia zabudowy 250 m2
- kubatura 956 m3
- autor: Jerzy Kołomycki

Pracownia autorska
ul. Swarzewska 48/3, 01-821 Warszawa
tel. 0-601-82-74-52

Dom jest parterowy, o swobodnym, nieregularnym planie. Od frontu dwa rozwarte skrzydła prowadzą zapraszająco do wejścia. W centrum otwarte, połączone pomieszczenia składają się na przestrzeń dzienną. W tej środkowej części dom jest wyższy – po to, by zmieścić antresolę. Ma ona charakter otwartej galerii, która poszerza i urozmaica przestrzeń salonu. Pozwala także różnicować wysokość poszczególnych pomieszczeń części dziennej przykrywając część salonu, jadalnię i miejsce przed kominkiem. Okna antresoli rozjaśniają dodatkowo salon światłem padającym z góry.
Bardzo wygodnie rozwiązana została strefa wejściowa domu: główne wejście prowadzi wprost do salonu, ale obszerny przedsionek, kryjący wygodne szafy, kieruje także do części gospodarczej – tędy omijając bardziej reprezentacyjne pomieszczenia można się dostać do garażu, spiżarni i sąsiadującej z salonem kuchni. Zadaszony taras przy kuchni i jadalni zachęca do jadania na świeżym powietrzu.

Plan antresoli.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

Plan parteru.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

Plan działki.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

Poznaj swoją przyszłość

Jedna z najlepszych wróżek w Polsce Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk odpowiada na pytania na swoim Facebooku  lub przez e-mail. Problemy ze zdrowiem lub w sprawach "miłosnych" ? A może interesują Cię kwestie finansowe?  Sprawdź swoją przyszłość. Jej odpowiedzi pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Można się z nią skontaktować Jej profil na Facebooku lub http://twojawrozka24.pl
Podobne posty