Jesienne porządki w ogrodzieJesień wokół domu to rozmiękła ziemia wnoszona z ogrodu na utwardzone nawierzchnie oraz spadłe liście, które trzeba posprzątać. Nie tylko ze wzgledów estetycznych. Mokra ziemia i gnijące liście leżące na ścieżkach i tarasach są śliskie, a więc mogą być niebezpieczne, zaś liście pokrywające trawnik mogą powodować żółknięcie trawy. Sprzątanie będzie łatwiejsze, jeśli wybierzemy odpowiednie narzędzia.Odkurzacz ogrodowy z możliwością przełączania funkcji ssania na dmuchawę i z funkcją rozdrabniania liści. Pojemność worka 70 l. Cena około 600 zł.
Autor: GARDENA
Wózek ogrodowy z zawieszanym workiem foliowym (można zawiesić dwa i segregować odpady). Można prowadzić go po schodach. Pojemność worka 70l. Cena około 174 zł.
Autor: BOSCH
Grabie wachlarzowe o elastycznych zębach z taśmy metalowej do czyszczenia trawnika i rabat. Cena około 20 zł. Bywają też grabie z drutu, tworzywa sztucznego i bambusa. Bardzo praktyczne są grabie wachlarzowe o regulowanej szerokości.
Autor: TECHMŁOTOdkurzacz ogrodowy do liści z możliwością przełączania funkcji ssania (zanieczyszczenia zasysane są do worka) na dmuchawę (zanieczyszczenia zdmuchiwane są na pryzmę). Pojemność worka 40 l. Cena około 500 zł.
Autor: BOSCH
Szczotka kątowa do usuwania zabrudzeń w narożnikach – dzięki złączce kolankowej można łatwo zmieniać kąt pracy. Cena około 60 zł.
Autor: GARDENA
Szczotka do sprzątania tarasów i balkonów z elastycznego i trwałego włosia polipropylenowego. Cena około 45 zł.
Autor: GARDENAUrządzenie do mycia strumieniem wody wyposażone w wąż wysokociśnieniowy, lancę pianową do mycia detergentem i lancę do spłukiwania. Cena około 600 zł.
Autor: VICTUS
Szczotka rotacyjna do mycia mawierzchni. Woda jest doprowadzana do szczotki wężem ogrodowym. Część obrotowa schowana jest wewnątrz szczotki, dzięki czemu woda nie jest rozchlapywana na boki. Cena około 190 zł.
Autor: BOSCH
Szczotka i skrobak do czyszczenia rynien – narzędzie do montowania na drążku. Cena około 52 zł.
Autor: GARDENA

Popularne posty z tego bloga

Drewniany balkon

Jak zrobić .Czapka kominowa.

Polskie chałupy. O tradycji architektonicznej wsi