Na Suwalszczyźnie. Prezentujemy projektyDom jednorodzinny z pokojami dla gości, wolno stojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony.Dom w trakcie budowy. Widok od frontu.
Autor: Anna Wrońska

- powierzchnia netto* 369,2 m2
- powierzchnia zabudowy 221 m2
- kubatura 1717 m3
Autor: Mikołaj Nowotniak
EKSPERT Biuro Projektowo-Konsultingowe
Suwałki, ul. Utrata 2a
tel./faks (89) 66-75-84
*powierzchnię netto podajemy według dawnej normy

Dom powstaje jako rozbudowa starego domu w gospodarstwie rolniczym na wsi. W jednym budynku mieści się mieszkanie gospodarzy i pokoje dla przyjeżdżających latem gości. Dom dobrze odpowiada skomplikowanej funkcji: jest wyraźny podział na mieszkanie gospodarzy i część dla gości. Strefa pośrednia to duża kuchnia i kredens, które służą do przygotowywania posiłków – mogą być oddane do dyspozycji gościom lub stanowić zaplecze do ich obsługi. Część dla gości składa się z obszernej wspólnej jadalni z kominkiem i dwoma tarasami na parterze oraz czterech pokoi na poddaszu, z których każdy ma własną łazienkę. Architektura domu nawiązuje do wiejskiego, drewnianego dworu i dostosowana jest do charakteru miejsca. Zgodnie z ideą agroturystyki podkreśla uroki wsi i pozwala z nich w pełni korzystać.
Plan poddasza.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

Plan parteru.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

Plan terenu.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

Poznaj swoją przyszłość

Jedna z najlepszych wróżek w Polsce Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk odpowiada na pytania na swoim Facebooku  lub przez e-mail. Problemy ze zdrowiem lub w sprawach "miłosnych" ? A może interesują Cię kwestie finansowe?  Sprawdź swoją przyszłość. Jej odpowiedzi pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Można się z nią skontaktować Jej profil na Facebooku lub http://twojawrozka24.pl
Podobne posty