W Borach Tucholskich. Prezentujemy projektyDom z mieszkaniami dla turystów, wolno stojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony.
Widok od frontu.
Autor: Jan Sabiniarz

- powierzchnia netto* 174,4 m2 (jednego segmentu: 43,6 m2)
- powierzchnia zabudowy 133,7 m2
- kubatura 654 m3

Autor: Jan Sabiniarz89-620 Powałki koło Chojnic, Jasna Polana 1
tel. (52) 397-53-13, 0-605-437-718
*powierzchnię netto podajemy według dawnej normy

Dom dla turystów i gości znajduje się obok domu mieszkalnego gospodarzy. Cały teren został zagospodarowany według projektu architekta. Dwa domy, wiata na samochody, altana, letnia jadalnia i studnia pośrodku tworzą zespół nawiązujący do tradycyjnej zagrody wiejskiej. Siedlisko agroturystyczne stanowi harmonijną całość. Zabudowania są kryte strzechą, mają podobne detale, okiennice, drewniane oblicówki i kamienne cokoły.
Dom dla turystów składa się z czterech segmentów o szerokości nieco ponad 4 m. Każdy z nich to oddzielne dwupoziomowe mieszkanie wyposażone w przedsionek z szafą na ubrania, własny kominek (!), małą kuchenkę i łazienkę z prysznicem. Poddasza służą jako sypialnie.
Całość stanowi przekonujący dowód na to, że dzięki dobrej architekturze piękne miejsce może się stać jeszcze bardziej atrakcyjne
Plan poddasza.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

Plan parteru.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

Plan terenu.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

Poznaj swoją przyszłość

Jedna z najlepszych wróżek w Polsce Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk odpowiada na pytania na swoim Facebooku  lub przez e-mail. Problemy ze zdrowiem lub w sprawach "miłosnych" ? A może interesują Cię kwestie finansowe?  Sprawdź swoją przyszłość. Jej odpowiedzi pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Można się z nią skontaktować Jej profil na Facebooku lub http://twojawrozka24.pl
Podobne posty