Willa z tarasami. Prezentujemy projektyDom wolno stojący, niepodpiwniczony, parterowy z częścią piętrową.

Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

- powierzchnia netto 252,2 m2
- powierzchnia zabudowy 493,4 m2
- kubatura 2093,0 m3
- autor: Rafał Barycz, Paweł Saramowicz

BIURO PROJEKTÓW BARYCZ I SARAMOWICZul. Królowej Jadwigi 320/4, 30-218 Kraków
tel/fax: (12) 425-18-31, tel.: 0-601 42-87-36, 0-606 32-73-80

Rozłożysty dom budowany na lekko spadzistym terenie, wtapia się w otoczenie. Otoczony jest tarasami, z których każdy ma inną funkcję i charakter. Na parterze jest taras przy pokoju dziennym i przy zespole sypialnym rodziców, patio – taras dziecięcy i mały taras kuchenny. Tarasy zajmują też znaczną część dachu nad parterem. Wychodzi się na nie przez pokój multimedialny i widokowy – jedyne pomieszczenie znajdujące się na piętrze.
O ile strefa dzienna jest jedną przestrzenią i tylko zróżnicowanie poziomu podłogi oraz sufitu wyróżnia w niej poszczególne miejsca, o tyle w części prywatnej drzwi grają ważną rolę. Dzielą, ale w sposób elastyczny – mała łazienka przy holu jest dostępna także ze służbówki, osobne pokoje dzieci można połączyć, wejście do pokoju kąpielowego prowadzi i z sypialni rodziców, i z korytarza. Rozbudowany zespół sypialny rodziców z pokojem kąpielowym, sauną, miejscem do ćwiczeń i niezależnym wyjściem do ogrodu jest jak luksusowy apartament wydzielony z reszty domu.
Plan piętra.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

Plan parteru.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

Plan działki.
Autor: Agnieszka Sternicka , Marek Sternicki

Poznaj swoją przyszłość

Jedna z najlepszych wróżek w Polsce Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk odpowiada na pytania na swoim Facebooku  lub przez e-mail. Problemy ze zdrowiem lub w sprawach "miłosnych" ? A może interesują Cię kwestie finansowe?  Sprawdź swoją przyszłość. Jej odpowiedzi pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Można się z nią skontaktować Jej profil na Facebooku lub http://twojawrozka24.pl
Podobne posty