Wróżka Kamelia Poznań Opinie

Właśnie kilka dni temu byłem u wróżki Kamelii w Poznaniu. Sama pochodzę z Wrocławia jednak ta wróżka ma dobre opinie więc postanowiłam dać jej szansę.  Niestety u mnie w mieście niema wróżek godnych polecenia a w Poznaniu byłam u rodziny.  Od pewnego czasu mam problemy rodzinne i chciałam się dowiedzieć od wróżki Kamelii jak te sprawy się ułożą. Miałam do niej również inne pytania typu "co z moja pracą" lub "kiedy wyjdę za mąż"  Czy wróżka Kamelia podołała zadaniu?

Otóż wydaje mi się, że wszystkie pozytywne opinie na temat wróżki Kamelii z Poznania pisze ona sama. Bo, to co usłyszałam mnie po prostu rozbawiło. Rozumiem, że wróżba może w jakiś sposób się nie sprawdzać, ale przynajmniej jakaś część chyba jednak powinna? W tym przypadku wszystko co powiedziała to były zwykłe "strzały" które nie miały miejsca w moim życiu. Przyszłość, którą powiedziała nie sprawdziła się - teraz mija drugi rok od wizyty o tej wróżki więc chyba moge z czystym sumieniem napisać, że w moim przypadku to była lipa.

Moja opinia na temat wróżki Kamelii z Poznania jest niedobra. Ocena końcowa 3/10 bo była miła. Skasowała mnie 150 zł.

wrozka poznan, najlepsza wróżka, kamelia kontakt, wróżka halszka poznań, wróżka poznań, opinie wróżka poznań, stary rynek sprawdzona wróżka, poznań wróżka kiara, poznań wróżka poznań cena

Podobne posty