Ogrodowe szaleństwa – wspaniała zabawa i rekreacja na powietrzuDzieci uwielbiają zabawy w ogrodzie, dlatego warto zapewnić im różne atrakcje, aby mogły aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Plac zabaw to marzenie każdego malucha. Sprzyja rozwojowi fizycznemu, a jednocześnie jest bardzo atrakcyjne, dzięki czemu dziecko spędza dużo czasu na świeżym powietrzu.

Huśtawki pozwalają kształtować zmysł równowagi, a ponadto uczą koordynacji ruchowej, podobnie jak drabinki czy trampoliny. Na stronie homegarden.com.pl można znaleźć szeroki wybór huśtawek ogrodowych dla dzieci, a także zjeżdżalnie oraz siatki do trampolin.

Atestowany plac zabaw w ogrodzie

 Huśtawka ogrodowa zawsze wzbudzała ogromny entuzjazm u dzieci w różnym wieku. Uniwersalny model huśtawki przeznaczony dla dzieci w wieku 3 - 10 lat z pewnością również będzie wzbudzał same pozytywne emocje. Poza tym huśtawkę można również dostosować do potrzeb najmłodszych dzieci, które mogą korzystać już od 18 miesiąca życia dzięki montażowi specjalnej nakładki-fotelika. Na placu zabaw nie powinno również zabraknąć wygodnej i bezpiecznej zjeżdżalni. Stabilna konstrukcja sprzętu została wykonana z trwałych, stalowych rur pomalowanych metodą proszkową. Pozostałe elementy, czyli siedziska huśtawki oraz bujanki, jak również ślizg zjeżdżalni zbudowane są z wytrzymałego tworzywa PE, które jest bezpieczne i  odporne na czynniki atmosferyczne. Niektóre huśtawki posiadają w zestawie kotwy, które pozwalają w łatwy sposób przymocować  sprzęt do podłoża. Specjalnie certyfikaty TUV oraz CE stanowią świadectwo o wysokiej jakości i bezpieczeństwie wszystkich urządzeń.

Zjeżdżalnia – podstawowa atrakcja na placu zabaw

Zjeżdżalnia to kolejne ulubione przez dzieci urządzenie. Zapewnia wspaniałą zabawę dzieciom w wieku Pozwala z góry oglądać świat i wywołuje radość na twarzy każdego dziecka.  Ślizgawka wykonana z trwałego polietylenu posiada bezpieczne stopnie drabiki ułatwiające wspinanie nawet najmłodszym dzieciom,  a także wygodne, ergonomiczne uchwyty na szczycie. Stopnie i górna część zjeżdżalni są perforowane, co oznacza, że są antypoślizgowe .

Trampoliny – doskonała zabawa dla aktywnych maluchów

Szalone podskoki i przeskoki na trampolinie to najlepszy sposób na nadwyżkę energii każdego malucha , poza tym znakomita zabawa wspomagająca rozwój fizyczny dziecka. Trampoliny to fantastyczna rozrywka dla najmłodszych dzieci, lecz również dla tych nieco większych. Warto pamiętać o tym, aby wybrać atestowany i solidny sprzęt, na którym dzieci będą skakać do woli – bezpieczne i szczęśliwe. Trampoliny zabezpieczone są elastycznymi siatkami, które zapewniają użytkownikom większe bezpieczeństwo podczas skoków oraz chronią przed upadkiem na ziemię.

Elastyczna siatka zewnętrzna do trampoliny

Siatka zabezpieczająca trampoliny firmy Home&Garden stanowi odpowiednie zabezpieczenie dla dzieci korzystających z trampoliny. Siatka jest bardzo elastyczna, miękka i jednocześnie mocna, co w przypadku zderzenia dziecka nie powoduje żadnych urazów, gdyż pozwala miękko odbić się od powierzchni. Siatka jest mocowana na 6 słupkach po zewnętrznej stronie trampoliny.

Popularne posty z tego bloga

Drewniany balkon

Jak zrobić .Czapka kominowa.

Polskie chałupy. O tradycji architektonicznej wsi