Kraków. Gdzie kupić mieszkanie na wynajem?Kiedy oprocentowanie lokat bankowych jest niższe, niż szybująca w górę inflacja, odkładanie pieniędzy na czarną godzinę nie jest dobrym pomysłem. Słuszną inwestycją natomiast jest zakup mieszkania z myślą o tym, by je wynajmować. Szacuje się, że w Krakowie mieszkanie w popularnej dzielnicy, wynajmowane rodzinom i osobom pracującym, może przynieść zyski w wysokości 5 procent rocznie.

Dlaczego mieszkanie w Krakowie?


Kraków jest dynamicznie rozwijającym się miastem, które stało się siedzibą licznych korporacji. To także miejscowość turystyczna, centrum akademickie, pełne potencjalnych pracowników, ale i osób, które szukają wygodnego lokum. Kraków ma walory, które doceniają miłośnicy rozrywek, kultury wyższej, zwolennicy wszechstronnego rozwoju, a nawet przyjezdni zza wschodniej granicy, którzy do domu mają stąd niedaleko, a chcąc pracować w Polsce, muszą znaleźć mieszkanie na wynajem właśnie w Krakowie. Tutaj przyjezdni, także z miejscowości położonych w pobliżu stolicy Małopolski, liczą na wysokie zarobki, liczne wakaty w branży turystycznej i usługowej oraz możliwość awansu i dodatkowego kształcenia.

Jakie mieszkanie znajdzie szybko lokatora?


W Krakowie, oprócz starych kamienic znajdujących się w obrębie historycznych dzielnic miasta, dostępne są nowoczesne mieszkania oddawane do użytku na wygodnych osiedlach. Nowe lokum w wysokim standardzie, z gwarantowanym miejscem parkingowym lub w garażu, przestronne i ustawne, szybko znajdzie nowego lokatora. W przypadku mieszkania w Apartamentach Kaskada https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3 cieszyć się można nowoczesnymi rozwiązaniami. Lokale, które zostaną oddane użytku już w 2020 roku są oszczędne, ciche, perfekcyjnie wykończone i znajdują się w nieszablonowych budynkach. Zadbane Apartamenty Kaskada położone są w dzielnicy Prądnik Czerwony, najmodniejszej obecnie części mieszkalnej Krakowa.

Mieszkanie w Prądniku Czerwonym?


Wspomniany Prądnik Czerwony jest jedną z 18 dzielnic Krakowa. Tylko 10 minut jazdy samochodem dzieli ją od Starego Miasta, a jest bogata we wszelkie udogodnienia niezbędne rodzinom: liczne sklepy małe i duże markety, zielone skwery i parki, szkoły i przedszkola, place zabaw. Nie brakuje tutaj także przychodni zdrowia. W Prądniku Czerwonym funkcjonuje jedyny w Krakowie Park Wodny oraz jedyne Multikino, działa też centrum handlowe Krokus i Serenada, w których każdy ma dostęp do restauracji i sklepów znanych sieci. Poza tym w tutejszych biurowcach swoje oddziały mają najbardziej znane firmy polskie i zagraniczne. To sprawia, że nieruchomości w Prądniku Czerwonym uznawane są za najlepsze miejsca do mieszkania w Krakowie.

Popularne posty z tego bloga

Drewniany balkon

Jak zrobić .Czapka kominowa.

Polskie chałupy. O tradycji architektonicznej wsi