Montaż anten satelitarnych na terenie Szczecina i okolic

Szukasz sprawdzonego instalatora anten satelitarnych oraz  DVB-T na terenie Szczecina ? Zapraszam do kontaktu  umów się z instalatorem. Pracujemy również w weekendy.

697 282 052

 Zajmujemy się montażem oraz ustawianiem anten satelitarnych w Szczecinie - również anten do telewizji naziemnej DVB-T. Dojeżdżamy w najbliższe okolice - Police - Goleniów - DobraMontaż - Instalacja - Serwis - Naprawa - anten  satelitarnych i naziemnych Szczecin

Instalacje Antenowe Szczecin instalacje antenowe Szczecin

 Wykonujemy instalacje antenowe w Szczecinie i okolicach w domach jednorodzinnych, segmentach, kamienicach, blokach mieszkalnych a także budynkach użyteczności publicznej, firmowych, biurach i lokalach gastronomicznych.

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i doświadczonym monterom gwarantujemy idealną jakość obrazu.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu montażu anten satelitarnych wszystkich platform cyfrowych dostępnych na rynku - montaż anten Szczecin , instalacja anten Szczecin


Indywidualna instalacja zestawu satelitarnego

Jest najczęściej spotykaną instalacją, co możemy zaobserwować na przestrzeni kilku ostatnich lat m.in. po ilości anten montowanych na budynkach. Podstawowe instalacje satelitarne składają się z anteny, konwertera i podłączonego poprzez przewód koncentryczny dekodera satelitarnego.
Taka instalacja pozwala nam na odbiór kanałów satelitarnych na jednym telewizorze. Mamy tu na myśli wiodące platformy cyfrowe takie jak:
NC+, Cyfrowy Polsat,N, Cyfra+, TNK i inne....
Montujemy i ustawiamy anteny satelitarne do odbioru wszystkich platform cyfrowych dostępnych w Polsce: Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange i ustawiamy odbiór darmowych kanałów satelitarnych niekodowanych np. 4fun.tv,  TV TRWAM. Montaż anten Szczecin. 
Doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej anteny dopasowanej do potrzeb klienta, dekodera, osprzętu, wykonujemy w Szczecinie wszystkie usługi związane z antenami satelitarnymi. Montaż dwóch i więcej konwerterów do konstrukcji jednej anteny w celu odbioru sygnału z kilku satelit, instalacje zbiorcze, multiroom – odbiór z jednej anteny satelitarnej na kilku telewizorach.

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Szczecin

Montaż Anten NC+ Szczecin

Serwis i Naprawa Anten Naziemnych Szczecin


Popularne posty z tego bloga

Drewniany balkon

Jak zrobić .Czapka kominowa.

Polskie chałupy. O tradycji architektonicznej wsi