Przenośne ogrodzenia – szybkie wygrodzenie przestrzeniSkuteczne wygrodzenie przestrzeni nie musi być trudne. Dzięki przenośnym ogrodzeniom można wykonać je w krótkim czasie w każdym miejscu!

Ogrodzenia tymczasowe, inaczej przenośne ogrodzenia to rodzaj ogrodzeń charakteryzujący się łatwym montażem i demontażem. Konstrukcje tego rodzaju stosowane są w tych miejscach, w których konieczne jest wygrodzenie przestrzeni i zabezpieczenie jej przed dostępem przez niepowołane osoby lub wyznaczenie ciągów komunikacyjnych.
Aktualnie w użyciu znajdują się różnego rodzaju przenośne ogrodzenia, które należy dopasować specjalnie do określonego zadania.

Główne rodzaje przenośnych ogrodzeń:
  • ogrodzenia niskie
  • ogrodzenia wysokie
  • ogrodzenia z plandeką
  • barierki „policyjne”

Ogrodzenia przenośne niskie

To najbardziej popularne rodzaje ogrodzeń przenośnych, gdy konieczne jest wyznaczenie ciągów komunikacyjnych, na przykład podczas koncertów czy festiwali.
Niskie ogrodzenia przenośne standardowo posiadają wysokość 100 cm oraz długość 250 cm. Posiadają ażurową konstrukcję, dzięki czemu nie powodują zasłonięcia widoku. Są także lekkie, dlatego umożliwiają łatwe przenoszenie z miejsca na miejsce.

Ogrodzenia przenośne wysokie

Tego typu ogrodzenia przenośne wykonane są z wytrzymałego metalu dającego ażurową konstrukcję. W porównaniu do ogrodzeń niskich posiadają wysokość około 200 cm oraz długość dochodzącą co 350 cm, co pozwala na szybkie wygrodzenie nawet dużych przestrzeni.
Wysokie ogrodzenia przenośne stosowane są najczęściej jako ogrodzenia tymczasowe na terenach placów budów czy też na eventach, aby wygrodzić daną przestrzeń i uniemożliwić przejście.

Ogrodzenia przenośne z plandeką

W tym przypadku mamy do czynienia z ogrodzeniami przenośnymi wysokimi, które dodatkowo powleczone są w wytrzymałą plandekę, która zasłania dany teren. Plandeka może być również miejscem na reklamę.
Takie ogrodzenia przenośne najczęściej wybierane są na budowy oraz na imprezy.

Barierki „policyjne”

Tego typu ogrodzenia przenośne, które nazywane są także barierkami „policyjnymi” czy też barierkami zaporowymi, przeznaczone są do używania na koncertach oraz na festiwalach. Są ustawiane bezpośrednio pod sceną, uniemożliwiając przejście ludzi. Stosowane są również w wielu innych miejscach, gdzie znajdują się duże skupiska ludzi.
Barierki zaporowe „policyjne” posiadają ażurową konstrukcję oraz specjalną podstawę wygalającą jak podest oraz belki podtrzymujące, co uniemożliwia ich przeniesienie i wywrócenie. W porównaniu do standardowych ogrodzeń są także znacznie cięższe, ponieważ potrafią ważyć nawet około 50 kg.

Clipper – przenośne ogrodzenia w różnych wariantach do wyboru

Szukasz wysokiej jakości ogrodzeń przenośnych? Skorzystaj z oferty firmy Clipper, która posiada ponad 25 lat doświadczenia w dziedzinie dostarczania wyposażenia na eventy.
W asortymencie firmy Clipper znajduje się pełna paleta różnych ogrodzeń przenośnych o szerokim zastosowaniu, w tym ogrodzenia niskie oraz wysokie, ogrodzenia z plandekami, a także barierki zaporowe. Firma Clipper dostarcza także innego rodzaju wyposażenie, w tym toalety przenośne, przenośny sprzęt sanitarny – prysznice, namioty sanitarne, umywalki, zbiorniki na wodę, zanieczyszczenia, kontenery.
Firma Clipper posiada swoją siedzibę w mieście Warszawa, a także dysponuje oddziałami w innych lokalizacjach: Kraków, Poznań, Katowice oraz Olsztynek, dzięki czemu obsługuje klientów w różnych regionach Polski.

Popularne posty z tego bloga

Drewniany balkon

Jak zrobić .Czapka kominowa.

Polskie chałupy. O tradycji architektonicznej wsi