Marka Avant w prywatnym ogrodzie.Firma Avant jest jedną z wiodących marek oferujących maszyny rolnicze i ogrodnicze o masie nieprzekraczającej dwóch ton. Dzięki niewielkim wymiarom i doskonałym parametrom technicznym maszyny te sprawdzają się nie tylko w gospodarstwach i na placach budowy, ale również w prywatnych ogrodach. Są niezastąpione przy różnego rodzaju pracach związanych z pielęgnacją zieleni.


Maszyny marki Avant możemy znaleźć u autoryzowanego dealera tych urządzeń, prowadzącego między innymi sklep internetowy Jackonet. Przyjrzyjmy się bliżej parametrom i możliwościom maszyn Avant.

Wiele urządzeń w jednym

Marka Avant proponuje ciekawe rozwiązania, umożliwiające połączenie w jednej maszynie wielu różnych funkcji. W prywatnych ogrodach najlepiej sprawdzi się seria 500, do której może zostać dołączona kosiarka lub kultywator. W przypadku posiadania dużej powierzchni obsianej trawą, regularne koszenie oraz napowietrzanie ziemi byłoby niemożliwe przy użyciu ręcznych narzędzi. Model z serii 500 pozwala na łatwiejsze, wygodniejsze i szybsze wykonywanie prac pielęgnacyjnych. W kosiarkę z koszem może również zostać wyposażony model z serii 200.
Ciekawy jest również model z serii 700, który może służyć do wykonywania cięższych robót. Przyda się, jeśli dopiero planujemy założenie ogrodu. Młot wyburzeniowy i widły do palet umożliwią sprawne pozbywanie się niechcianych elementów, a następnie przewiezienie nowych, na przykład płyt czy kamieni niezbędnych do ułożenia ścieżek. Po zakończeniu prac możemy wyposażyć maszynę w szczotkę do usuwania chwastów, dzięki czemu urządzenie to przyda się także do pielęgnacji założonego ogrodu.

Zalety maszyn marki Avant

Maszyny ogrodnicze marki Avant posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest wymieniona wyżej wielofunkcyjność. Maszyny te sprawdzają się podczas wykonywania różnych prac ogrodowych. Ze względu na niewielkie wymiary oraz niską masę sprawdzą się nawet w mniejszych ogrodach. Dodatkowo niektóre modele charakteryzują się zerowym promieniem skrętu, dzięki czemu mogą być używane na niewielkiej powierzchni.
Duża moc połączona z niewielkimi gabarytami oraz możliwością dodatkowego wyposażenia daje nam maszynę niezastąpioną w prywatnym ogrodzie. Ich jedynym minusem może być cena, która nie należy do najniższych, jednak biorąc pod uwagę niezawodność oraz parametry techniczne, zakup maszyny marki Avant jest opcją, którą warto wziąć pod uwagę. Zwłaszcza, jeśli posiadamy duży ogród wymagający sporych nakładów pracy. Maszyna ogrodnicza Avant z pewnością ułatwi nam prace pielęgnacyjne w ogrodzie.


Popularne posty z tego bloga

Jak wykonać wiatroizolację dachu spadzistego?

Mieszkanie w zabudowie szeregowej. Dlaczego warto?

Błędy popełniane przy użytkowaniu kotłów CO