Słuchawki natryskowe - funkcje i możliwościArmatura w łazience pełni podwójną funkcję. Dotyczy to także słuchawki natryskowej. Musi być ona praktyczna i zapewniać wygodę użytkownikom oraz dobrze się prezentować jako element aranżacji wnętrza. Zadanie to wbrew pozorom nie jest trudne. Obecnie na rynku dostępnych jest bowiem wiele różnych modeli. Pamiętajmy tylko o tym, aby wybierając słuchawkę, zwrócić uwagę na to, jakie funkcje i możliwości ona oferuje.


Przyjemne z pożytecznym

Bez względu na porę roku prysznic to doskonały sposób na kąpiel i relaks w jednym. Latem oprócz poczucia czystości daje przyjemną ochłodę. Zimą zaś skutecznie i szybko rozgrzewa nasze zmarznięte ciało. A słuchawki natryskowe z kilkoma opcjami strumieni skutecznie mu w tym pomagają.
"Dziś w naszej łazience może czekać na nas prysznic ze strumieniem deszczowym, masującym albo miękkim oraz strumieniem mieszanym. Możemy je wybierać w zależności potrzeb i naszego nastroju" – podpowiada nasz rozmówca z firmy Kuchinox, producenta, importera i dystrybutora artykułów sanitarnych.
Popularne słuchawki natryskowe najczęściej oferują 3 strumienie – deszczowy i mieszany oraz strumień hydromasaż zamiennie z miękkim.
Taką słuchawkę natryskową z pewnością doceni każdy, kto po ciężkim dniu wracając do domu, marzy o chwili wytchnienia i odprężeniu.

Ekonomia i wygoda na lata

Kolejną zaletą nowoczesnych słuchawek natryskowych jest ich sposób wykonania, który łączy w sobie praktyczny aspekt z trwałością. Dobrym rozwiązaniem zdają się być modele wyprodukowane z plastiku i pokryte warstwą chromu. Lekki materiał zapewnia wygodę użytkowania, a solidne wykończenie gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne czy występujące na skutek codziennej eksploatacji ślady zużycia. Ponadto możemy wybierać spośród wielu kształtów i typów słuchawek. Stosownie do już istniejącej lub przyszłej aranżacji naszej łazienki.
Jeśli do tego jeszcze dodamy system antykamień, czyli funkcję zabezpieczającą przed osadzaniem się kamienia, wówczas otrzymujemy rozwiązanie na lata. Co istotne, słuchawki natryskowe tego typu możemy kupić za mniej niż 30 złotych. Jak widać, jakość może iść w parze z atrakcyjną ceną.

Łazienka w nowoczesnym stylu

Dla tych osób, którym chromowe wykończenie wydaje się nudne, mamy propozycję w postaci słuchawki natryskowej z estetycznym czarnym wykończeniem. Lekka, gdyż – podobnie jak modele opisywanej wyżej – wykonana z plastiku i w kolorze głębokiej czerni, sprawdzi się w nowocześnie urządzonych łazienkach. Ciekawą propozycję stanowią modele wyposażone w klasyczny korpus i płaską wylewkę. Takie słuchawki z pewnością wpiszą się w bardzo modny ostatnio styl industrialny.

Popularne posty z tego bloga

Jak wykonać wiatroizolację dachu spadzistego?

Mieszkanie w zabudowie szeregowej. Dlaczego warto?

Błędy popełniane przy użytkowaniu kotłów CO